Svētdiena, 18. februāris, 2018
Kintija, Kora
Laika ziņas           +C
Vēja virziens       Vēja ātrums m/s 

0

Horoskops nedēļai (Nozīmīgākie notikumi no 20. līdz 26. janvārim)

Auns
21.marts - 19.aprīlis

Auniem darbā parādās rezultāti, kas, pateicoties pēdējos divos gados ieguldītajam, nu sasniegti. Jāizvērtē, vai esat gājis jums piemērotāko ceļu, un jāpieņem lēmums par turpmāko rīcību. Iespējams, kaut kas tomēr jāmaina

Vērsis
20.aprīlis - 20.maijs

Vēršiem idejas sabiedriskajā sektorā būs viegli realizēt. Īpaši, ja uzņemsieties palīdzības sniedzēju un saņēmēju starpnieka lomu. Draugi par sevi atgādinās ar apciemojumu vai uzaicinājumu ciemos.

Dvīņi
21.maijs - 21.jūnijs

Dvīņiem patiks iztirzāt pagātni un dalīties iecerēs ar tuviem un ne tik tuviem cilvēkiem. Atcerieties, ka cilvēkam ir dotas divas ausis un tikai viena mute! Varbūt tā ir norāde, ka vairāk jāklausās.

Vēzis
22.jūnijs - 22.jūlijs

Vēži jutīs īpašu aktivitāti attiecībās. Sarunāties un vienoties par attiecību modeļa maiņu vajadzēs gan mājās, gan darbā.

Lauva
23.jūlijs - 22.augusts

Lauvas aicinātas pārskatīt situāciju mājās un tuvākajā apkārtnē un labsajūtas dēļ ieviest pārmaiņas. Varbūt jāsalīgst ar brāli, māsu, kaimiņu vai kādu paziņu?

Jaunava
23.augusts - 22.septembris

Jaunavām aktuālie notikumi runā par pašapziņu. Ja tā pārāk augsta vai zema, tad paša un citu neapmierinātība liks iekustināt procesus, kas līmeni mainīs.

Svari
23.septembris - 23.oktobris

Svarus iespēja augt profesionālajā jomā cels spārnos. Viņi būs gatavi darīt citādi nekā iepriekš, mazliet riskēt un paļauties uz veiksmi, lai iecerēto sasniegtu.

Skorpions
24.oktobris - 21.novembris

Skorpioniem būs vēlme atbrīvoties no lietām un arī attiecībām, kas pārlieku piezemē un neļauj justies labi. Spontānos lēmumus pēc laika var nākties mainīt.

Strēlnieks
22.novembris - 21.decembris

Strēlnieki sper soļus pretim lielajiem dzīves sapņiem, tādēļ ne viens vien izdzīvo cīņu starp bailēm no nezināmā un vilinājumu pēc pārmaiņām. Draugi kā uzticības personas tajā palīdzēs.

Mežāzis
22.decembris - 19.janvāris

Mežāžu lauciņš, kurā sevi jāpierāda, ir ģimene un dzimta. Visums uzskaita labos darbus, ko darāt tuvinieku un līdz ar to sevis paša labā, lai pēc laika jūs atalgotu par šobrīd paveikto.

Ūdensvīrs
20.janvāris - 18.februāris

Ūdensvīriem, jo augstāki mērķi, jo lielāka iespēja tos sasniegt, tādēļ ļaujieties sapņiem un, plānojot tuvāko nākotni, prātā iezīmējiet arī vēlamo ilgtermiņā. Iespējams tālāks ceļš vai tā organizēšana!

Zivis
19.februāris - 20.marts

Zivis sprauksies kā caur adatas aci, lai izlavierētu starp nepadarītajiem darbiem un sevis lutināšanu, nesaņemot pārmetumus par slinkumu. Uzticība un uzticēšanās ir tēmas, ko vērts pārdomāt.

Kurzemnieks
Horoskopi